Jdi na obsah Jdi na menu
 


Narodila jsem se 20. ledna 1967.  Jsem učitel/ka - Mgr. 17 let jsem pracovala ve školství. Školský systém/nesystém už není pro mě. Jsem vegan a  duchovní učitel.  Od roku 2004 vykonávám  lektorskou a poradenskou činnost, pořádám kurzy, vzdělávací a sportovní akce, trénuji volejbal, vedu  cvičení  jógy a čchi-kungu. 

       Poradenské praxi v oblasti tělesného, duševního, sociálního a duchovního zdraví a esoterické pomoci se věnuji od roku 2007. Zdrojem mé práce je studium, cvičení jógy, meditace a praxe. Také zasvěcení do Mistr/učitel - Reiki.  

       Součástí mé esoterické pomoci je duchovní poradenství, intuitivní psychoterapie, úplná relaxace, práce s energií, barvami, mantrami, propuštění napětí a blokovaných emocí (vše za vědomé spolupráce s klientem).  Doporučuji konkrétní cvičení, stravovací a životosprávný režim, podpůrnou bylinnou léčbu, detoxikaci a mantry.

        S klienty mohu projít zážitky minulé, propustit negativní emoce - očistit tělo. Odpojit pouta, kterými uniká jejich energie. Jsem spojena s čistou energií - Světlem, tuto energii umím předávat a tím harmonizovat/čistit  tělo hmotné, mentální i emocionální.

             Každou pozitivní myšlenkou léčíme svět kolem nás i sebe.

  Petra Randáková   okozdravi@volny.cz

 

Náhledy fotografií ze složky Květen 2010

 

 

PortrétPoslední fotografieArchiv

Kalendář
<< leden / 2019 >>